What's new
Welcome

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

  • If you're a Streamer , you can join our Streamer group and share your stream in our Stream Box. Click here to more information.

Canlı Yayınınızı Bizimle Paylaşın

NobraN

Tayfun MUTLU
Staff member
Administrator
SCUM Player
Joined
30 June 2018
Messages
192
Points
18
Location
Norway
Website
www.tayfunmutlu.com.tr
Merhaba sevgili Scum oyuncuları.


Forumumuza bağlı olarak bulunan Stream kanalına sizde kendi yayınlarınızı ekleyebilirsiniz. Stream bölümüne ulaşmak için yukarıdaki resme tıklamanız yeterlidir. Yayınınızı diğer oyuncularla paylaşmak , yeni takipçiler kazanmak istiyorsanız yayın bilgilerinizi bize gönderebilirsiniz.

Şuan için sadece YouTube ve Twitch canlı yayınlarını kabul ediyoruz. Eğer diğer canlı yayın kanallarında (Mixer , Smashcast ve Stream.me gibi) yayın yapan kullanıcı sayımız artarsa ileride bu kanallarıda ekleyebiliriz.

Twitch yayınlarında şuan bildirim gönderme problemi var , yakında sorun düzeltilecek. Sorun düzelene dek twitch yayınlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz fakat online olduğunuzda forum üyelerimize bildirim gitmeyecek.
Sorun Çözülmüştür!

Ayrıca bizimle yayınlarını paylaşan yayıncılarımız forumda Streamer rankını kazanacak.

Eğer yayınlarınızın küçük resmini sabit farklı bir resim yapmak istiyorsanız bu konu altına yazacağınız kanal linkiniz ile beraber resim linkinizide gönderirseniz forumumuzdaki Stream bölümünde bu resmin gözükmesini sağlayabiliriz.

Siz de daha fazla takipçiye ulaşıp yayınlarınızı daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsanız bu konu altından yayın bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler , iyi eğlenceler.
 
Last edited:
Top